בחירת מגרסה למשרד

 גם בעידן הדיגיטלי הזה שאנו חיים בו, כאשר חשבונות מקוונים זמינים כמעט מכל שירות    

גם בעידן הדיגיטלי הזה שאנו חיים בו, כאשר חשבונות מקוונים זמינים כמעט מכל שירות, בנקים ונותני שירותים גדולים, מגרסה היא כלי חיוני למניעת גניבת זהות. זה כל כך פשוט לשימוש שכולם צריכים להשתמש באחד מסוגי המגרסות כדי להשמיד דוחות כספיים, בקשות, מידע רפואי וכל מידע אחר מזוהה  במטרה להישמר מפני גניבת זהות.

נייר הוא עדיין המצרך השמיש ביותר במשרד שלנו, כל מה שנכנס ויוצא בדואר, ניירת קיימת בבית ו / או במשרד - במיוחד מה שאנשים זורקים - יכול לשמש לפתיחת קווי אשראי חדשים או השתלטות על האשראי. פיסות המידע הקטנות ביותר - שמך וכתובתך, מספר חשבון, חתימתך, מספר מרשם - יכולים לסייע לפושעים להנדס חברתית את דרכם לחייך. "אם אני מוצא את הצהרת הבנק שלך לא מגורסת לפח," אומר מומחה ויועץ בנושא אבטחת סייבר, " אני יכול להתקשר אליך, להעמיד פנים שאני הבנק באמצעות אפליקציית זיוף זיהוי מתקשר, לדקלם את ארבע הספרות האחרונות בחשבונך. ולקבל את המידע הדרוש לי כדי לעשות בחשבונך כרצוני".

ישנם כמובן דרכים אחרות להיפטר ממסמכים עם מידע רגיש. אתה יכול לזרוק אותם לאח, לקרוע אותם בידיים ולזרוק את החלקים פנימה עם אוכל או פסולת לחיות מחמד, או אולי אפילו למזג אותם עם אקונומיקה ומים עד שהם הופכים לעיסת נייר. בין אם אתם מתכננים לגרוס ערימת מסמכים מידי פעם במהלך השנה ובין אם אתם מגרטים קבלות ודואר זבל כשהם נכנסים על בסיס יומי, מגרסת נייר היא האופציה הנוחה ביותר עבור מרבית העסקים ומשקי הבית.

מגרסות נייר נבחנות על פי הקריטריונים הבאים:

סוג גזירה:

מגרסות נייר חתוכות, שיכולות לגרוס מסמך לכדי 400 חתיכות פלוס. כל מומחי האבטחה אומרים שמגרסה צולבת מספיקה בבית.

מגרסות חיתוך מיקרו מאובטחות יותר (שיכולות לגרוס דף ליותר מ -2,000 חתיכות) כאשר הן לא היו יקרות משמעותית, ודגמים כאלה הם בחירה טובה יותר אם אתה משתוקק לאבטחה גבוהה יותר או לעבוד עם מידע רגיש במיוחד, מידע כגון רשומות רפואיות.

מגרסות בגזרת רצועה, שיכולות לחתוך דף לכמה עשרות רצועות בלבד, נוטות להשאיר חלקים שניתן לשחזר בקלות

 

קיבולת העמודים:

אם יש לך מגרסה עם קיבולת עמוד גבוהה יותר, אתה יכול לגרוס עוד ניירות בבת אחת, כולל מספר גיליונות מקופלים. יש לשקול מגרסות שיכולות להתמודד עם שישה עד 16 גיליונות בכל פעם.

זמן ריצה: ככל שזמן הריצה של המגרסה גבוה יותר, כך תוכלו לגרוס ברציפות לפני שהיחידה צריכה לקחת הפסקה ולהתקרר. מגרסות פחות יקרות פועלות פעמים מתחת לחמש דקות, ואילו הדגמים הטובים ביותר לבית ולמשרד קטן יכולים לגרוס למעלה מחצי שעה

זמן התקררות: כמות הזמן שהמגרסה שלך זקוקה לפסק זמן לאחר שתחרוג מזמן הריצה. ככל שקצר יותר - טוב יותר, אם אתה רוצה לחזור לעבודת הגריסה שלך בהקדם האפשרי

יכולת לגרוס מסמכים מהודקים, מסמכי גזירת נייר, תקליטורים וכרטיסי אשראי:

טיפול במסמכים מהודקים הוא חובה למגרסה. מגרסות רבות יכולות גם לטחון מהדקי נייר, תקליטורים וכרטיסי אשראי מפלסטיק,

 

יש לבדוק כמה קל לרוקן את סל האשפה, וכמה עמודים יכול להכיל הפח לפני שיהיה צורך לרוקן אותו.

 

למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר
יצירת קשר
כתובת לאיסוף עצמי, דרך בן צבי 84 - בניין פנורמה, קומה 2 מחסן 232, תל אביב. בתיאום מראש בלבד !
03-7307308
אתר מאובטח
Copyright © 2022 all rights reserved | נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות